Botoks İle Gençleşmek Mümkün Mü Nasıl Olur

 Botoks İle Gençleşmek Mümkün Mü Nasıl Olur
Okunuyor Botoks İle Gençleşmek Mümkün Mü Nasıl Olur

Yüzde Yaşlanma Nasıl Olur?

Botoks (Botox) etkisini anlamak için, önce neden özellikle yüzümüzde kırışıklık olur onu bilmeliyiz. Mimik hareketlerimizi oluşturan mimik kaslarımızdır. Mimik kaslarımızı hareket ettirdikçe kasların üzerinde bulunan yüz derimiz de kırışmaya ve katlanmaya başlar. Yaşlanmanın ve mimik hareketlerinin de etkisi ile yüz derimizde kırışma ve sarkma başlar. Göz çevremizde, alnımızda, kaş aralarında, ellerde, dekolte bölgesinde bu çizgiler daha da belirginleşir. Bu çizgiler hem erkeklerde hem de kadınlarda hiç istenmeyen bir görüntü oluşturur, yaşımızı olduğundan daha da fazla gösterir. Tüm bu kırışıklık ve çizgilerden bıçak altına yatmadan, çok para ve zaman kaybetmeden, acısız ve ağrısız biçimde “botoks (botox)” ile kurtulmak mümkün.

Nasıl Gençleştirir?

Botoks tıpta uzun yıllardır kullanılan bir toksin maddesi. Ancak son yıllarda estetik amaçlı da kullanılmaya başladı. Ayaklarda, koltuk altında, avuç içlerinde aşırı terleme için kullanılmasının yanı sıra estetik amaçlı olarak yüzdeki kırışıklıkların tedavisinde, dekolte ve boyun bölgesindeki kırışıklık ve çizgilerden de botox ile kurtulabilirsiniz.

Botoks ile gençleşme ince uçlu iğnelerle sağlanıyor. İnce uçlu iğneler ile kırışıklık olan yüz, dekolte, boyun gibi bölgelere botoks ilacı enjekte ediliyor ve kısa süre içinde kırışıklıklar kapanarak gençleşme sağlanıyor.

Botox ile gençleşme son derece güvenli ve ağrısız bir yöntem. Bıçak altına yatmadan, fazla zaman ve para harcamadan, acısız ve ağrısız bir şekilde gençleşme sağlanabiliyor. Bu tedavi ile kırışıklık ve çizgilerden 15 – 20 dakika içinde kurtulabiliyorsunuz.

Not: Günlük hayatta sıkça tükettiğimiz şeker, fazla tüketildiğinde cildimizi yaşlandırıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın