Kız Tavlama Teknikleri Kız Tavlama Sanatı

 Kız Tavlama Teknikleri Kız Tavlama Sanatı
Okunuyor Kız Tavlama Teknikleri Kız Tavlama Sanatı

Kız tavlama sanatı ve teknikleri. Aslında tam olarak kesin sonuç veren teknik diye bir şey yoktur. Aslında belli başlı özellikler vardır ama bu her kızda işe yaramayabilir. Çünkü kadınlarda zaman zaman ne istediklerini bilemez durumda olabiliyorlar. Bir hareketiniz bir kızın ilgisini çekebilir ama aynı hareket bir başkasının ilgisini çekmeyebilir. Hatta itici bile gelebilir.

Ancak kızların bilinen en hoşlandığı şey doğallık sanırım. Doğal ve sempatik olan erkeklerin fazladan bir şey yapmasına gerek kalmaz çoğu zaman. Hepsinden öte kendinden emin, özgüveni tam olmalı bir erkeğin. Kadınlar ayakları yere sağlam basan erkek ararlar. Başlarını güvenle yaslayabilecekleri bir omuz. Sadece sempatik ve doğal olmak yetmez. Öncelikli olarak sözüne güvenilir sağlam karakterli olmasını beklerler. Tabi cesarette önemli. Günümüzde ilk adımı atan her daim erkek olmuştur. Kadınların da büyük kısmı böyle olması taraftarıdır. Hoşlandığınızı belirtmekten, karşınızdakinden etkilendiğinizi ve birlikte olma isteğinizi söylemekten asla çekinmeyin. Aksi takdirde biri sizden daha cesaretli davranıp avucunuzu yalamanıza sebep olabilir.

İlk konuşmada heyecanlanırım diye korkmayın.

Çünkü heyecanlanmaz sanız sıkıntı var demektir. Karşınızdaki kadında bunun bilincindedir. Dolayısıyla onda da heyecan olabilir. Denemekten çekinmeyin, gerçekten çok hoşlandıysanız birkaç ret cevabından sonra bile denemeye devam edin. Belki de karşınızdaki biraz naz yapıyordur ya da fazla çekingendir. Belki de gerçekten istemiyordur ama bunu anlamak için birkaç kez denemekte yarar var. Emin olun sonraki pişmanlıktan sa ret cevabı almak çok daha iyidir. Keşke biraz daha üsteleseydim demektense yine reddetti demeyi emin olun siz de tercih edeceksiniz.

Dediğim gibi bu işin matematiği yok. Dolayısıyla kız tavlama tekniği falan da yok. Kendiniz olun ve cesaretinizi kaybetmeyin yeter.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın