Telepati Nedir ve Nasıl Yapılır?

 Telepati Nedir ve Nasıl Yapılır?
Okunuyor Telepati Nedir ve Nasıl Yapılır?

Telepati Nedir Nasıl Yapılır

İnsanlar duygu ve düşüncelerini sadece beş duygu organıyla birbirine aktarmazlar. Bunun dışında da iletişim araçları mümkündür. Telepati de bunlardan birisi. Hepimiz farkında olmadan telepati yapmışızdır veya yapıyoruzdur. Mutlaka şunları yaşamışızdır; uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşımız aklımızdan geçmiştir ve sonra o arkadaşınız bizi bir anda aramıştır, aklımızdan geçirdiğimiz bir cümleyi yanımızdaki arkadaşımız söylemiştir. İşte bunlar birer telepatidir. Aslında telepati kafanızdan geçen düşüncelerin, karşı taraftaki kişiyle bir araya gelmeden ona aktarılması yoludur. Telepati iki kişi arasında yapılır. Düşünceleri kafasından geçiren taraf verici, diğer tarafta alıcıdır. Karşınızdaki kişiyle olan bağlarınız ne kadar kuvvetliyse telepati o ölçüde kolaylaşır. Herkes günlük yaşantısında telepati yapmıştır, bazı insanlar bu konuda daha yetenekliyken bazıları ise bu konuda çalışmalar yaparak o düzeye gelebilmektedir.

Peki, Nasıl Oluyor?

Kafanıza şu soru takılabilir: Vericinin gönderdiği düşünceler alıcıya nasıl iletiliyor? Yapılan araştırma sonuçlarına göre alıcı bu düşünceyi bazen güçlü bir his olarak algılamakta, bazen de bu düşünceler kafasında bir imge olarak belirmektedir.

Biz ne ile uğraşıyor olursak olalım bu sistem arkadaki sürekli çalışmaktadır. Uyurken, çalışırken, spor yaparken beynimiz mesaj göndermeye devam etmektedir. Kafamızdan geçirdiğimiz düşünceler ve hislerimiz enerji parçacıkları gibi etrafa yayılırlar. Mesajları taşıyan bu enerji parçacıkları alıcıya kadar gitmektedir. Telepati bu sayede olmaktadır. Hadi hep birlikte telepati yapmayı deneyelim.

Öncelikle kendimizi rahat ve güvende hissettiğimiz bir yere geçelim. Nasıl durduğumuz hiç önemli değil, sadece iki kolumuzun ve iki ayağımızın birbirine birleşik olmamasına dikkat etmeliyiz.

Birkaç kere burnumuzdan nefes alıp ağzımızdan verelim. En son nefes alışımızda kaslarımızı sıkalım, verişimizde ise de yavaşça serbest bırakalım.

Şimdi iletişim kurmak istediğimiz kişiyi düşünelim ve zihnimizde canlandıralım. İmge ne kadar net olursa iletişim o kadar kuvvetli olacaktır.

İletmek istediğimiz mesajları düşünerek yavaşça onların bizden uzaklaştığını ve alıcıya ulaştığını düşünelim.

Mesaj yolladığınız kişinin fotoğrafına bakmak bu iletişimi daha da kuvvetlendirebilir.

Diyelim ki telepatimiz başarısızlıkla sonuçlandı. Neden?

Her alıcı bu mesajları alacaktır fakat yukarıda da bahsettiğim gibi, bazı insanlar bu konuda daha yeteneklidir. Aranızdaki bağ o kadar da kuvvetli değilse karşı taraf bunu kendi iradesiyle yapmayı reddedecektir. Telepati yapmak için en uygun zaman dilimi gece ile günün ağarmadan önceki dilimidir, yani bir diğer deyişle uykunuzun en ağır olduğu evredir. Bunlar ruhsal bağların ve hem maddesel hem de ruhsal olarak bilincimiz en kuvvetli olduğu zamanlardır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın